Rüyada “ Yılan Yakalamak ” Görmek

Yılan Yakalamak
Rüyada yılan yakalamak, korkularınızdan emin olmaya, yüksek mertebelere ulaşmaya, düşmanlarınıza karşı üstünlük elde ederek mal kazanmaya yorumlanır.

Rüyada yılan yakalamak, korkularınızdan emin olmaya, yüksek mertebelere ulaşmaya, düşmanlarınıza karşı üstünlük elde ederek mal kazanmaya yorumlanır. Rüyasında bir yılanı tutup ondan korkmadığını gören kimse, yüksek makamlara erme şansını yakalar. Rüyasında önünde giden yılanı tuttuğunu gören kimse, korkularından kurtularak daha emin ve kararlı şekilde yoluna devam eder. Yılan tutmak rüyası, zorlukları başarmaya, korkularınızı yenmeye, hayata daha güzel ve açık pencereden bakmaya tabir edilir. Bu rüya kişinin zahmetli geçen yaşantısının sonunda mükafatlanarak ömrünün geri kalan yıllarını bolluk ve bereket içinde huzurlu şekilde geçireceğine işaret edilir. Bu rüya kişi için hayırlı şekilde yorumlandığı gibi kişinin Allah’a her fırsatta el açarak şükretmesine, Allah’tan medet umarak tüm kötülüklere göğüs gelmesine tabir edilir. Rüyasında yılanı hanesinde yakaladığını gören kimse, ailesine yönelik yapılacak kötülükleri önceden sezmiş her türlü belayı def etmiştir. Bu rüya kimi zaman da hayatını dedikodu ve boş uğraşlarla geçiren, yerli yersiz söylemlerde bulunarak insanları huzursuz kılan kimselere ifade edilir.

Rüyada Yılan Yakalamak Ne Anlama Gelir?

Rüyada yılan yakalamak, rakipleriniz karşısında üstünlük sağlamaya, her türlü başarıyı elde etmeye, size ve ailenize zarar vermek isteyen kimseleri amaçlarından uzak kılmaya yorumlanır. Rüyasında yılan yakaladığını gören kimse, olabilecek tehlikelere önceden karşılık vermiş, kötü huylu kimselerin oyunlarına meil vermemiştir. Rüyasında evinde yılan yakaladığını gören kimse, akrabalarından gelecek kötülüğü anlar ve akrabasını hanesinden uzak eyler.

Rüyada Yılan Yakalamaya Çalışmak

Rüyada yılan yakalamaya çalışmak, bu rüya kişiye her fırsatta kötülük veren kişinin yaşamını olumsuz yönde etkileyen düşmana işarettir. Rüyasında yılan yakalamaya çalıştığını gören kimse, rakipleri karşısında sevdiği kimselerin desteği sayesinde ayakta kalıp mücadele etme yeteneğini kazanmış kimselerdir.

Rüyada Yastığında Yılan Görmek

Rüyada yastığında yılan görmek, kişinin hanesini ve ailevi yaşamını yakından ilgilendiren rüya kişinin eşiyle arasında yaşanılacak tatsız olaylara ifade eder. Bu rüyayı gören kimseler, mutluluklarını çekemeyen fitne fesat kimselerin oyunlarına her defasında maruz kalmış, yaşamları boyunca bu stres ve sıkıntıyla yaşamışlardır.

Rüyada Yılan Balığı Yakalamak   

Rüyada yılan balığı yakalamak, maddi ve manevi zararlara, iş hayatınızda sıkıntıya düşmeye, kazanç kaybı yaşamaya yorumlanır. Rüyada yılan balığı görmek, bazende hastalığa, ayrılığa, birlik ve beraberliğe ifade edilir.

Rüyada Evde Yılan Görmek 

Rüyada evde yılan görmek, rüyada hane içinde görülen yılan gizli düşmana işaret olup bu düşman kişiye son derece yakın olan akraba ve aile üyelerinden bir kimsedir. Rüyasında evinde yılan gören kimse, evinin üstünde dolaşan kara bulutlar yüzünden sevdiği eşiyle ayrılma noktasına gelmiş fırsat kollayan kimselerin oyunlarına yenik düşmüştür. Rüyada ev içinde görülen yılanın sizden kaçması pasif korkularına yenik düşmüş düşmana yorumlanır.

Rüyada Yılan Öldürmek   

Rüyada yılan öldürmek, kişinin hanesine ve kendisine yönelik kötülük yapmaya çalışan düşmanlarına fırsat vermeyerek her fırsatta mücadele içine gireceğine yorumlanır. Rüyada yılan öldürmek, aynı zamanda başarıya, müjdeli habere, yüzünüzün gülerek mutlu olmanıza delalet edilir.

Rüyada Yılan  Yemek 

Rüyada yılan  yemek, yaşamı güzel kılacak olumlu ve güzel değişimlerin içine girmeye, hayatı zahmet çekmeden kazanmaya yorumlanır. Rüyada yılan yemek ve kusmak, yaşanılacak üzücü olaylara, ortaklık kurduğunuz kimselerle aranızın açılmasına işaret eder. Rüyada canlı yılan yemek, yaptığınız iş ve ortaya koyduğunuz çalışmalarda uzun süre başarı ve gelir elde ederek yeni iş kapıları aralıyacağınıza tabir edilir.

Facebook ile yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Rüyanızı anlatın online yorumlayalım

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.