Rüyada “ Zina Etmek ” Görmek

Zina Etmek
Rüyada zina etmek, zina etmek, rüyası kazaların, belaların, tutukluluk hallerinin göstergesi şeklinde olup kişi ya da kişiler için saha çok uyarı niteliği taşır.

Rüyada zina etmek, hayra delalet olmadığı gibi maddi ve manevi mal kaybına, hastalığa, İslami acıdan zayıf düşmeye yorumlanır. Rüyada zina etmek, kişiye karşı kötülük yapmak isteyen, her fırsatta kişiye maddi ve manevi zarar vermeye çalışan şimdi düşmanına işaret eder. Rüyada tanıdık bir kimseyle zina etmek, o kimseyi günahınızı yüklemeye, o kişiyi de yoldan çıkararak suçunuza alet etmeye ifade edilir. Rüyada yabancı bir kimseyle zina etmek, başa gelecek belalara, uğursuzluğa düşmeye, rızkın kesilerek başınızın beladan kurtulmamasına tabir edilir.

Rüyada Zina Etmek Ne Demek?

Rüyada zina etmek, zina etmek, rüyası kazaların, belaların, tutukluluk hallerinin göstergesi şeklinde olup kişi ya da kişiler için saha çok uyarı niteliği taşır. Bu rüyayı gören kimseler, İslami acıdan da dinde yeri olmayan haram sayılan işlere kalkışarak hem kendilerini hem de inanan insanları hayal kırıklığına uğratırlar. Rüyada zina etmek, bazen de hastalığa, sağlık sorunları yaşamaya, gözden düşmeye, dışlanacak duruma gelmeye ifade edilir.

Diyanet Yorumu, rüyada zina etmek, farkında olmadan günah işleyerek masum kimselere zarar vermeye, dinden çıkarak Allah’ın emir ve yasaklarına boyun eğmeden kulluk etmekten uzak olmaya işaret edilir .

Rüyada Zina Edildiğini Görmek

Rüyada zina edildiğini görmek, kişinin başkaları yüzünden mutsuz duruma düşerek hakkında alınacak yersiz kararlar yüzünden her anlamda mutsuzluğa uğrayacağına yorumlanır. Rüyada zina edildiğini görmek, bazen de mal kaybına, mevki ve makam kaybetmeye, sonu hayırlı olmayan işlere kalkışarak rızalı köreltmeye ifade edilir.

Rüyada Kızıyla Zina Etmek

Rüyada kızıyla zina etmek, bu rüya gören kimsenin ailesiyle yaşadığı bir takım tatsız olaylar yüzünden boşanma durumuna gelerek birlik ve beraberliğini sonlandıracağına yorumlanır. Rüyada kızıyla zina ettiğini gören kimse, günahların  en büyüğünü vasıl olmuş Allah katında lanetlenmiştir.

Rüyada Akrabasıyla Zina Etmek

Rüyada akrabasıyla zina etmek, rüyasında tanıdık bir yakınıyla zina ettiğini gören kimse, ticari anlamda büyük mal kaybına uğrayarak eldeki avucundaki tüm mal varlığını kaybeder. Bu rüyayı gören kimseler, akrabalarına karşı son derece soğuk, davranışları ile insanlar arasında kırgınlık yaratan kimselerdir.

Rüyada Annesiyle Zina Etmek

Rüyada annesiyle zina etmek, bir kimsenin rüyasında annesiyle zina ettiğini görmesi, annesinin onayını almadan kendine buyruk hareket ederek yanlış yollarla sapacağını yorumlanır. Rüyada annesiyle zina ettiğini gören kimse, annesine karşı büyük suç işleyerek onun toplum nazarında dışlanmasına sebep olur.

Rüyada Bir Kadınla Zina Etmek

Rüyada bir kadınla zina etmek, haksız kazanç olarak ifade edilen bu rüya kişinin insanların nasiplerini göz dikerek kazandığı maldan yana hayır göremeyerek ilerde acınacak duruma düşeceğine yorumlanır. Rüyada bir kadınla zina etmek, bazen de duygularınızı açığa çıkarmaya, sessizliğinizi bozmaya, insanlara ve olaylara karşı farklı gözlerle bakmaya ifade edilir.

Facebook ile yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Rüyanızı anlatın online yorumlayalım

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.