Rüyada “ Zindan ” Görmek

Zindan
Rüyada zindan görmek, moral bozukluğuna sebep olacak keyifsiz işlere kalkışmaya, düzenin alt üst olup yaşama dahil beklentilerin son bulmasına yorumlanır.

Rüyada zindan görmek, moral bozukluğuna sebep olacak keyifsiz işlere kalkışmaya, düzenin alt üst olup yaşama dahil beklentilerin son bulmasına yorumlanır. Rüyada zindan görmek, bazende pes peşe yaşanacak aksiliklerden dolayı keyifsiz duruma düşmeye, her türlü gayreti göstermenize rağmen yine de hayırlı sonuca ulaşamamaya ifade edilir. Rüyada zindan görmek, kabullenmeye, yaşadığınız olaylardan ders çıkarmaya, İslamin güzelliklerine dört elle sarılarak hayrın maneviyattan gelecek kanısına varmaya ifade edilir.

Rüyada Zindan Görmek Ne Demek?

Rüyada zindan görmek, özgürlüğünüzü kısıtlayacak yaşamınızı zorlaştıracak hatalara düşmeye, eldeki imkanları sınırlı hale getirerek hayatı yaşanmaz kılmaya yorumlanır. Bu rüyayı gören kimseler, hayallerini ve amaçlarını yitirmiş, her şeyden elini eteğini çekmiş, umutsuz kimselerdir. Rüyada zindan görmek, kimi zaman da dara düşmeye, kurtuluş yolu ararken hayatı daha da zorlaştırmaya, güzel olan bir çok şeyi geride bırakmaya ifade edilir.

Rüyada Karanlık Zindan Görmek

Rüyada karanlık zindan görmek, sonu hayırlı olmayan çıkış kapısı gözükmeyen karamsar işlere kalkışmaya, hem kendinizi hemde ailenizi tehlike altına aymaya pişmanlığa işaret eder. Rüyada karanlık zindan görmek, bazen de sonu ölümle sonlanan hastalığa yakalanmaya, elden ayaktan düşmeye, inancı kaybetmeye sembol edilir.

Rüyada Zindan Kapısı Görmek

Rüyada zindan kapısı görmek, sizi bekleyen serüvenli hayata, merak duygunuzu genişletecek sizi farklı alanlarla yöneltecek dönemlere gitmeye yorumlanır. Rüyada zindan kapısı görmek, aynı zamanda kurtuluşu, çekilen çilelerin sona ermesini, hayatın anlam kazanmasını işaret eder.

Rüyada Zindandan Kaçmak

Rüyada zindandan kaçmak, bu rüya gören kimsenin çaresiz duruma düşerek bir çok kimseden yardım dileneceğine yorumlanır. Rüyada zindandan kaçmak, bazen de kendinize yeni hayat sunmaya, hakkınızda atılan itiraflara ve dedikodulara karşı sessizliğin koruyarak öden vermeden yaşamaya ifade edilir.

Rüyada Zindana Atılmak

Rüyada zindana atılmak, ilerde pişman olacağınız suç işlemeye, düzeninizi bozarak hem kendinizi hem de ailenizi ortada bırakmaya yorumlanır. Rüyada zindana atılmak, bazen de maddi ve manevi sıkıntıyı, çevreniz tarafından dışlanmaya, zor ve sıkıntılı süreci yaşamaya işaret edilir .

Rüyada Zindana Kapatılmak

Rüyada zindana kapılmak, bu rüya kişinin nefsine hakim olamayarak boyundan büyük günahları izleyeceğine, helal ile haramı bil kılarak  nasibini koreltecegine yorumlanır. Rüyada zindana kapatılmak, bazende her türlü suçlara açık olmaya, nasibi yanlış yollarla kazanarak ilerde sıkıntı çekeceğiniz hayatın içine düşmeye tabir edilir.

Rüyada Zindandan Kurtulmak

Rüyada zindandan kurtulmak, özgürlüğe kavuşmaya, rahat nefes almaya, hayatın normal haline gelerek yaşamı kaldığı yerden sürdürmeye yorumlanır. Rüyasında zindandan kurtulduğunu gören kimse, amacına her anlamda ulaşarak gelecek kaygısı yaşamadan yaşamını arzuladığı şekilde sürdürür.

Rüyada Cezaevi Görmek

Rüyada cezaevi görmek, zorluk ve zahmet çekilerek sürülecek hayata, fırsatların bir bir yok olmasına, eldeki maldan yarar görmeden kaybetmeye yorumlanır. Rüyada cezaevi görmek, bazende hastalığa, gözden düşmeye, değersiz hale gelerek insanların gözünde anlamınızı yitirmeye ifade edilir.

Facebook ile yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Rüyanızı anlatın online yorumlayalım

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.