Rüyada “ Ziyaret ” Görmek

Ziyaret
Rüyada ziyaret görmek, olumlu ve güzel yaşanacak gelişmelere, şansın ve kısmetin açılmasına, hayırlı olacak haberlere vasıl olmaya işaret eder.

Rüyada ziyaret görmek, olumlu ve güzel yaşanacak gelişmelere, şansın ve kısmetin açılmasına, hayırlı olacak haberlere vasıl olmaya işaret eder. Bu rüya kişinin umutlarının bir bir kabul olup ettiği dualar ile hayırların en güzeline vasıl olacağına işaret eder. Rüyada görülen ziyaret sembolü, sevdiğiniz bir yakınınızı mutlu etmeye, onla sohbet içinde olup onun duygularını ifade etmesi konusunda ona yardımcı olmaya tabir edilir. Ziyaret rüyası hakkında bir çok rüya alimimiz görülen bu rüyanın kişi için son derece hayırlı ve güzel olup kişinin arzu ettiği olmasını istediği tüm dileklerine zorluk çekmeden ulaşarak hayatını refah ve huzur içinde geçireceğine işaret eder.

Rüyada Ziyaret Görmek Neye İşarettir?  

Rüyada ziyaret görmek, sevdiğiniz bir yakınınızı ziyaret etmeye, o kimsenin hayır duasını alarak sevinmesine vesile olmaya yorumlanır. Bu rüyayı gören kimseler, içlerinde Allah korkusu olan, iyiyle yanlışı ayırt edebilen her türlü beladan kendisini muaf tutan kimselerdir. Rüyada ziyaret görmek, kimi zaman da şifa bulunmaya, rahatlığa ulaşmaya, her türlü hayırlı kısmetin artarak yolunuza kararlılıkla devam etmeye ifade edilir.

Rüyada Ziyaret Türbe Görmek  

Rüyada ziyaret türbe görmek, bu rüya dine bağlılığa, hayırlı kimselerle dostluk etmeye, Allah’ın hayırlı kıldığı helal nasiplere vasıl olmaya yorumlanır. Rüyasında türbe ziyaretinde bulunduğunu gören kimse, ruhunu temize çıkarmak ve vicdanen kendisini huzurlu hissetmek için elinden gelenin en hayırlısını dileyerek hayırlı olarak gördüğü yolda kararlılıkla ilerler.

Rüyada Mezar Ziyaret Ettiğini Görmek  

Rüyada mezar ziyareti ettiğini görmek, bu rüya kişinin ölmüş yakınının kabrini ziyaret ederek duaları ile ölen kimsenin ruhuna huzura erdireceğine yorumlanır. Bu rüya kişinin ailesine olan bağlılığına, vefa duygusuna, inancından ödün vermeden hayatını yaşayacağına işaret eder.

Rüyada Anıtkabir Ziyaret Ettiğini Görmek  

Rüyada Anıtkabir ziyareti ettiğini görmek, bu rüya kişinin inandığı davada kararlılıkla ilerleyerek kendisine bu anlamda yol gösteren liderlik vasfına sahip kimselerle birlikte olmanın sevincini yaşayacağına işaret eder. Rüyasında Anıtkabir’i ziyaret ettiğini gören kimse, Gazi Mustafa Kemal Atatürk’e nimet borcunu bir nevi de olsa gidermiş olur.

Rüyada Ziyaret Suyu Görmek  

Rüyada ziyaret suyu görmek, ziyaret suyu rüyası kişinin iş hayatında kısa sürecek sorunlarla karşı karşıya kalarak normal giden hayatının bozulacağına işaret eder. Bu rüya kişi için sınav niteliği taşıyıp şükredilmesi halinde her türlü engellerin aşılacağına işaret eder.

Rüyada Ziyaret Şekeri Görmek  

Rüyada ziyaret şekeri görmek, haneye gelecek güler yüzlü misafire, hoş sohbete, bulunduğunuz ortamda keyifli anlar yaşamaya yorumlanır. Rüyada görülen ziyaret şekeri sembolü bazen de hayırlı kısmete vasıl olmaya, sevdiğiniz bir kimseye yardım etmeye, bilinçli olduğunuz konularda ön ayak olmaya işaret eder.

Rüyada Hasta Ziyareti Görmek   

Rüyada hasta ziyareti görmek, rüyasında hasta ziyareti ettiğini gören kimse, haramdan ve günahlardan uzak olmuş Allah’tan hayırlısını dilemiş, hayatını güzelliklerle süslemiştir. Rüyada hasta ziyareti etmek, bazen de kişinin inancını en hayırlı şekilde eksiksiz olarak ifşa edeceğine, inandığı ve doğru kıldığı yolda devam edeceğine, ömrünü kötü kılacak etkenlerden uzak olacağına işaret edilir.

Rüyada Ziyaret Edilmek  

Rüyada ziyaret edilmek, bu rüya hanenize gelecek hayırlı misafire, yalnızlığınızın sonlanmasına, sıkıcı giden süreçten kurtulmaya yorumlanır. Ziyaret edilmek, sembolü bazende insanların sevgisini kazanmaya, yaptıklarınız ile onları mutlu etmeye, güzel günelrin esenliği için de hayatı sürdürmeye ifade edilir.

Facebook ile yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Rüyanızı anlatın online yorumlayalım

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.